هشدار : مصرف نامتعارف پهنای باند

در روزهای اخیر بعضی کاربران سرور مجازی مصرف پهنای باند نامتعارف بالایی داشته اند و باعث اختلال در سرویس دهی سرورهای ما شده است ، لطفا مصرف پهنای باند سرویس خود را مدیریت کنید تا بتوانیم به ... ادامه مطلب »

26th Oct 2022
ضرورت پرداخت به موقع فاکتورها

با توجه به حجم بالای فروش سرور مجازی از تمامی لوکیشن ها و تکمیل شدن ظرفیت تمامی سرورهای اختصاصی ما ، سرویس هایی که تمدید نمیشود را بیشتر از 3 روز نمیتوانیم نگهداری کنیم و در صورت عدم تمدید به ... ادامه مطلب »

18th Oct 2022
اختلالات روی اینترنت کشور

همانطور که مستحضر هستید به خاطر شرایط حساس کشور اینترنت با اختلال مواجه شده است و ممکن است دسترسی به سرورهای مجازی و اختصاصی داخلی و یا خارجی با مشکل مواجه باشد ، هم اکنون اینترنت کشور با ... ادامه مطلب »

30th Sept 2022
احتمال قطعی و اختلال روی شبکه دیتاسنتر هتزنر

پیرو اطلاع رسانی دیتاسنتر هزتنر مبنی بر بروزرسانی شبکه دیتاسنتر احتمال قطعی روی شبکه دیتاسنتر برای ساعتی وجود دارد ، لطفا اگر هر برنامه ای روی سرورهای مجازی المان و فنلاند دارید مستحضر باشید ... ادامه مطلب »

20th Sept 2022
اختلال روی شبکه دیتاسنتر

از دقایقی قبل اینترنت دیتاسنتر اسیاتک بصورت سراسری دچار اختلال شده است و طبق پیگیری های ما در حال رفع مشکل هستند ، از صبوری شما کمال تشکر را داریم.

31st Aug 2022
قطعی سرور اختصاصی ایران

متاسفانه از ساعتی قبل سرور اختصاصی ایران با رنج ای پی 185.86.182 از دسترس خارج شده است و در حال بررسی و رفع مشکل هستیم ، لطفا از باز کردن تیکت خودداری کنید تا بتوانیم سریعتر مشکل را رفع ... ادامه مطلب »

10th Aug 2022
مشکل درگاه های پرداخت سایت

درگاه های پرداخت روی سایت از دیروز با مشکل مواجه شده است و نمیتوانید از طریق درگاه فاکتورها را پرداخت کنید ، ما در حال بررسی و رفع مشکل هستیم لطفا تا اطلاع ثانوی هزینه فاکتورها را به شماره کارت ... ادامه مطلب »

18th Jul 2022
بروزرسانی نرخ سرویس ها - تیرماه 1401

با توجه به افزایش نرخ ارز از سال گذشته تا کنون و همچنین تورم موجود در کشور و افزایش هزینه های داخلی نرخ کلیه سرویس های سایت بطور متوسط 20% افزایش داده شد. در این افزایش قیمت ما بدنبال سود خود ... ادامه مطلب »

28th Jun 2022
اختلال روی اینترنت ایران

با توجه به اختلالات شدید روی اینترنت کشور به اطلاع تون میرسونیم که مشکل مربوطه ربطی به سرورهای ابرسرور ندارد و بصورت سراسری در کل کشور وجود دارد و نیازی به تغییر کانفیگ و بررسی سرورها وجود ... ادامه مطلب »

24th Jun 2022
افزایش نرخ ارز

با توجه به افزایش نرخ ارز و بالا رفتن هزینه ها و همچنین تورم موجود در کشور از اول تیرماه نرخ کلیه سرویس ها با افزایش مواجه خواهد شد. سعی ما بر این است که کمترین مقدار افزایش را داشته باشیم تا از ... ادامه مطلب »

13th Jun 2022