بسته مدیریت سرور اختصاصی

اگر برای مدیریت سرور اختصاصی خود مشکلی دارید ، آنرا به ما بسپارید.
این پکیج شامل عیب یابی و نگهداری سرور اختصاصی شما میباشد.
در این پکیج کلیه کانفیگ های مربوط به سرور اختصاصی مانند نصب دی ان اس سرور و نصب و کانفیگ روتر رایگان میباشد و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهید داشت.
در این پکیج کلیه مشکلات مدیریتی سرور شما اعم از حملات و مونیتور سرور شما برای مدت 10 ساعت طی 30 روز به عهده ما میباشد.
مدیریت فروش و نگهداری و کانفیگ سرورهای مجازی به عهده شماست و فقط مشکلات مربوط به سرور اختصاصی به عهده ما خواهد بود و نسبت به رفع آن موظف هستیم.

بسته مدیریت سرور مجازی

اگر برای مدیریت سرور مجازی خود مشکلی دارید ، آنرا به ما بسپارید.
این پکیج شامل بروزرسانی و عیب یابی و نگهداری سرور مجازی شما میباشد.
در این پکیج کلیه بروزرسانی ها و مانیتورینگ مربوط به سرور مجازی شما در هنگام حملات بدست ما انجام خواهد شد و نگرانی بابت مدیریت سرور مجازی خود نخواهید داشت.
در این پکیج کلیه مشکلات مدیریتی سرور مجازی شما اعم از حملات و مونیتور سرور شما برای 10 ساعت طی مدت 30 روز به عهده ما میباشد.
فقط مشکلات مربوط به سرور مجازی به عهده ما خواهد بود و نسبت به رفع آن موظف هستیم. لذا مدیریت سایت و سایر موارد تخصصی کسب و کار شما بر عهده خود شما خواهد بود.

نصب و کانفیگ روتر سرور اختصاصی

در صورتی که برای سرور اختصاصی خود نیاز به نصب روتر دارید میتوانید سفارش دهید.
از روتر برای بستن پورتهای مخرب و تورنت و ... روی نتورک سرور اختصاصی استفاده میشود و هرگونه تنظیمی که روی نتورک مد نظر شماست را میتوان اعمال کرد. و همچنین برای مانیتورینگ شبکه سرور اختصاصی در هنگام حملات خرابکارانه میتوانید از روتر استفاده کنید.
در این کانفیگ کلیه پورتهای مخرب بسته شده است و امکان ابیوز روی نتورک سرور شما به حداقل رسیده است ، همچنین نت اسکن که روی سرورهای آلمان به این مورد بسیار حساس است بسته خواهد شد.