به اطلاع میرسانیم با توجه به افزایش قیمت جهانی آی پی از اول شهریورماه 1400 نرخ کلیه سرورهای مجازی آمریکا با افزایش قیمت مواجه خواهد شد تا افزایش هزینه ها جبران شود.

با توجه به افزایش قیمت جهانی آی پی (بیش از 2 برابر) و بالا رفتن قیمت تمام شده هر سرور مجازی ناچاریم قیمت سرویس ها را افزایش دهیم تا بتوانیم به سرویس دهی به شما کاربر گرامی با کیفیت مطلوب ادامه دهیم.

توجه داشته باشید در حال حاضر با توجه به قیمت جهانی نرخ هر عدد آی پی به 2 دلار رسیده است که معادل 52 هزار تومان خواهد بود و از قیمت هر سرور مجازی 52 هزار تومان فقط هزینه آی پی خواهد بود.

افزایش قیمت آی پی فقط مربوط به سرورهای آمریکا نیست و این مساله در سایر دیتاسنترها از جمله هتزنر هم رخ داده است و از اول ژانویه 2022 قیمت ای پی در این دیتاسنتر 2 برابر میشود ، همچنین در بلاک آی پی های سرورهای اختصاصی ایران هم همین مساله را داشته ایم و امسال هزینه ها را با نرخ 2 برابری پرداخت کرده ایم.

در دیتاسنتر هتزنر هم از اول ژانویه 2022 افزایش قیمت خواهیم داشت و متعاقبا اطلاع رسانی های بیشتری خواهیم کرد.

توجه داشته باشید اخرین بروزرسانی قیمت ابرسرور مربوط به مهرماه 99 بود که نرخ سرویس ها با نرخ دلار 23 هزار تومان محاسبه شده بود اما در تمام این مدت نرخ دلار همواره بالاتر بوده است و ما هزینه های سرورهای اختصاصی را با نرخ های بالاتر پرداخت کردیم.

 

با تشکر

 

مدیریت ابرسرورThursday, August 5, 2021

« بازگشت